MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10291292
nr 1029 1292
Byrå
omkring sekelskiftet 1900, längd: 60 cm, djup: 38 cm, höjd: cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2016
kl 19:31:05
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr